Mieszkanie, ul. Świdnicka
Świdnicka, Środa Śląska, dolnośląskie
- 399 800 zł
- 46 m²
- 8 691,30 zł/m²
Arkadiusz Niżyńs...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Świdnicka
Świdnicka, Środa Śląska, dolnośląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Świdnicka
Zaktualizowane: 8 maja 2026
399 800 zł 46 m² 8 691,30 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
2
2010
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 399 800 zł (8 691,30 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 46 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, dwupoziomowe
- Czynsz: 260 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, z oknem, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: KINGDOM Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 2/19243/OMS
Lokalizacja
- Adres: Świdnicka, Środa Śląska, średzki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, supermarket, targ, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
1 minuta do Rynku | 46 m² | 2 poziomy | niski czynsz 260 zł Nie blisko centrum.
Realnie minuta spacerem do Rynku w Środzie Śląskiej.
A jednocześnie cisza i zamknięte osiedle coś, czego w tej lokalizacji prawie się nie spotyka.