Mieszkanie, ul. Jesionowa
Jesionowa, Środa Śląska, dolnośląskie
- 570 000 zł
- 118 m²
- 4 830,51 zł/m²
Kamil Baranowski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jesionowa
Jesionowa, Środa Śląska, dolnośląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jesionowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
570 000 zł 118 m² 4 830,51 zł/m²
1/2
4
2024
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 570 000 zł (4 830,51 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Środzie Śląskiej)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 118 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2024
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (15 m²)
- Czynsz: 1 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne, gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości ESTIHOUSE, zaktualizowane: 11.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jesionowa, Środa Śląska, średzki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Biuro nieruchomości ESTIHOUSE Przedstawia ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni użytkowej 118 m² położonego przy ul. Jesionowej w Środzie Śląskiej. Lokal stanowi część nowoczesnego budynku dwulokalowego w zabudowie szeregowej i wyróżnia się funkcjonalnym układem,
Idealna lokalizacja dla osób pracujących we Wrocławiu
5 minut do dworca PKP, a potem 25 mniut do dworca Głównego we Wrocławiu
Udogodnienia:
Apartament (...)
792 278...
792 278 777