dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Środa Śląska - Oferty sprzedaży i najmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Środa Śląska,dolnośląskie

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Śliczne mieszkanie dwupoziomowe w Środzie Śląskiej, przy ul.Wrocławskiej.Mieszkanie czteropokojowe na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym.Pierwotna powierzchnia mieszkania to 76,25 mkw, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Środa Śląska,dolnośląskie

158 000 zł48 m² 3 305,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie w Środzie Śląskiej przy ulicy Mostowej, usytuowane na 4 piętrze w bloku cztero-piętrowym po termomodernizacji. Układ dwustronny - rozkładowy. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoskórnicza

Środa Śląska,dolnośląskie

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe dwu poziomowe w nowym bloku przy ul. Białoskórniczej. Na dole salon, kuchnia i mały hall, na górze dwa pokoje, łazienka i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Środa Śląska,dolnośląskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 53,58m kw. w Środzie Śląskiej - cena do negocjacji Mieszkanie znajduje sie na ul.MOSTOWEJ - UMEBLOWANE w bloku na IVp/IVp. spółdzielczo-własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Wolności

Środa Śląska,dolnośląskie

160 000 zł51 m² 3 147,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w centrum Środy Śląskiej (cena do negocjacji), ciepłe, słoneczne, niski czynsz, widok z balkonu na Ratusz i średzki Rynek. Sąsiedzi uczynni, spokojni, życzliwi. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe, bezczynszowe o pow. 49m2 na parterze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, posiada własne c.o. Do zamieszkanie od zaraz.Do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

95 000 zł38 m² 2 513,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe znajdujące się na obrzeżach Środy Śląskiej (3 km do centrum) o powierzchni 37,8 m2 (wysoki parter - dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój). Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Środa Śląska,dolnośląskie

155 000 zł60 m² 2 596,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wymienione okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ocieplonej kamienicy dwupiętrowej z cegły, wszystkie okna wymienione. Lokal znajduje się na I piętrze, składa się z 2 pokoi, przedpokoju, ciemnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Solny

Środa Śląska,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie wasnościowe czynszowe w samym centrum Plac Solny(w czynszu ogrzewanie, woda,śmieci,ścieki i inne) o pow 74,80 m2.Mieszkanie czteropokojowe rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

199 000 zł45 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w centrum Środy Sląskiej! Nowa niższa cena 199 000 zł Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 mkw, w pełni rozkładowe, dwustronne. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Środa Śląska,dolnośląskie

300 000 zł92 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest nowocześnie urządzone. Kuchnia w zabudowie. dodatkowo jest garderoba i małe pomieszczenie w którym można zrobić np. Biuro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żwirki i Wigury

Środa Śląska,dolnośląskie

330 000 zł96 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Aktakcyjne mieszkanie w centrum Środy Śląskiej! Nowe budownictwo! Do sprzedania śliczne mieszkanie o powierzchni 96 mkw, po podłodze 78 mkw ( liczone do czynszu). Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

220 000 zł74 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

piwnica, strych ogólnodostępny, budynek trzykondygnacyjny; dwupiętrowy; prąd - dwie taryfy; telefon, domofon; wejście od ulicy i od podwórza ogródek przynależny do mieszkania: warzywny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

220 000 zł60 m² 3 666 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prywatnie sprzedam-mieszkanie 57,35m2+piwnica2,99m2. Przestronne, jasne,częściowo puste na parterze. Cena do negocjacji .!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoskórnicza

Środa Śląska,dolnośląskie

320 000 zł78 m² 4 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 78 m2 (96 m2 po podłodze), III/IV piętro, nowe budownictwo. I poziom - wc, kuchnia z balkonem, przedpokój, salon, sypialnia, II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

255 000 zł59 m² 4 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe słoneczne mieszkanie trzypokojowe w centrum Środy Śląskiej. Mieszkanie ma powierzchnie około 59 metrów. Znajduje się na 4 piętrze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie położone w Środzie Śląskiej w I piętrowym ocieplonym budynku wielorodzinnym, bezczynszowe; 3 pokoje ok. 13 m kw., w sypialni szafa typu komandor, kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

275 000 zł85 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w kamienicy w samym centrum Środy Śląskiej, o powierzchni 85m2 - duże, rozkładowe, przytulne mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Środa Śląska,dolnośląskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w Środzie Śląskiej przy ul.Wrocławskiej,60 m2, 1 piętro, 3 pokoje, kuchnia, łazienka oddzielne wc, balkon, co gazowe, budynek z lat 90-tych, w pobliżu parking i plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

193 200 zł46 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie na ulicy Legnickiej 31b/13 w Środzie Śląskiej. W blok na przeciwko nowej Biedronki. W Mieszkaniu są: 2 pokoje, jasna kuchnia, toaleta z łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Środa Śląska,dolnośląskie

289 000 zł119 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku dwulokalowym, o powierzchni 68 m2. Do mieszkania przynależy garaż oraz pomieszczenia gospodarcze o poiwerzchni 51 m2 (pralnia, dodatkowa łazienka, oraz spiżarnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie ustawne, na wysokim parterze z podwójnymi drzwiami wejściowymi. Kuchnia oddzielna, wyposażona w zabudowę kuchenną. Pokoje ustawne, od strony zachodniej, na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łanowa

Środa Śląska,dolnośląskie

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Środzie Śląskiej o pow. 64 m 3 pokoje, kuchnia,przedpokój, łazienka , osobno wc, dwie piwnice, garaż, komórka przy garażu oraz ogródek na warzywa. Cena 220 tys./.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świdnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

184 800 zł33 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z działką 0,0878 ha.Lokal mieszkalny Nr. 10 w klatce C położony na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczycka

Środa Śląska,dolnośląskie

320 000 zł131 m² 2 442,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowo wyremontowane mieszkanie 75m2 (salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc)+ 56m2 piwnica, z osobnym wejściem i własnym ogródkiem przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

350 000 zł85 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w centrum Środy Śląskiej, w podwórku, 20 m od głównej, handlowej ulicy, osobne wejście, dwupoziomowe,jasne, przestronne, z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Środa Śląska,dolnośląskie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w Srodzie Slaskiej. Czesciowo umeblowane, nowe okna + rolety, nowe grzejniki, panele, okafelkowane. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoskórnicza

Środa Śląska,dolnośląskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bardzo ładne i ciekawie zaprojektowane dwupoziomowe mieszkanie w nowo wybudowanym domu przy ul. Białoskórniczej w Środzie Śląskiej. Mieszkanie jest dwustronne i sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Środa Śląska,dolnośląskie

295 000 zł94 m² 3 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w budynku dwulokalowym, z oddzielnym wejściem, po kapitalnym remoncie, nowe co, wod-kan, gotowe do zamieszkania od zaraz.Stan bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W środzie śl. 52 m2, IV piętro, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon, piwnica, C.O. W czynszu. Tel.KONT.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Środa Śląska,dolnośląskie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Budynek 6 rodzinny, niska zabudowa, spokojne osiedle, ogrzewanie gazowe, do mieszkania jest przypisana duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Świdnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

79 200 zł22 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie położone w centrum Środy Śląskiej przy ul.Świdnickiej. Wejście na klatkę również od podwórka. Mieszkanie ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

485 000 zł140 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne , dwustronne. Pokoje o pow. 20 m2 , 18 m2 i 17 m2 z antresolą oraz salon 40 m2. Jadalnia połączona z kuchnią i przedpokojem 38 m2. Łazienka 6 m2.