dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Środa Śląska - Sprzedaż i najem

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł68 m² 7 669,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena promocyjna 521 550 zł! Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w domach dwulokalowych w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Środa Śląska,dolnośląskie

499 500 zł55,05 m² 9 073,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,05 m , położone na parterze w budynku z domofonem. Doskonała lokalizacja w Środzie Śląskiej - zaledwie 5 minut od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

458 800 zł40 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

40,17 m | 2 pokoje | 2021 r. | winda | niski koszt utrzymania Gotowe mieszkanie w Środzie Śląskiej. Bez remontu. Bez dopłat. Kupujesz lokal, do którego wnosisz rzeczy i mieszkasz. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

585 000 zł96 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej w Środzie Śląskiej, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Lokal mieszkalny położony na I Piętrze składający się z Przedpokoju, kuchni, łazienki, 2 Pokoi, balkonu i przynależnej Piwnicy o powierzchni 5,70 m2. Wszystkie media, co własne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł68,74 m² 7 587,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena promocyjna 521 550 zł! Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji dla biura - oszczędzasz ok. 20 000 zł! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w domach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Środa Śląska,dolnośląskie

575 000 zł83,16 m² 6 914,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy, dom w zabudowie szeregowej, dwulokalowej w Środzie Śląskiej. Jest to nowa inwestycja składająca się z kilkunastu lokali mieszkalnych na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

239 999 zł38,70 m² 6 201,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Środa Śląska,dolnośląskie

650 000 zł92,26 m² 7 045,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w cichej, zielonej okolicy na nowo wybudowanym osiedlu w Środzie Śląskiej. Lokal z dużym potencjałem, atutem z pewnością jest duża powierzchnia poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Solny

Środa Śląska,dolnośląskie

399 000 zł70,70 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Środy Śląskiej w Rynku. Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny położony na II piętrze przy ul. Białoskórniczej w Środzie Śląskiej. Lokal składa się z Przedpokoju, kuchni, łazienki, dwóch Pokoi, piwnicy. Lokal jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

459 000 zł40,14 m² 11 434,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   pokojowe do zamieszkania! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na 3 p. w 4 p. bloku z roku 2020 w Środzie Śląskiej w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jesionowa

Środa Śląska,dolnośląskie

570 000 zł118 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości estihouse Przedstawia ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni użytkowej 118 m położonego przy ul. Jesionowej w Środzie Śląskiej. Lokal stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł63 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł63,83 m² 8 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferowana inwestycja to mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 63,83 m2 z przynależnym ogródkiem rozkład pomieszczeń: wiatrołap (1,91m2) hol (7,77m2) salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Środa Śląska,dolnośląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowa kawalerka, o podwyższonym standardzie, w nowym budownictwie na ul. Strzeleckiej w centrum Środy Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w nowoczesnym.

Środa Śląska,dolnośląskie

605 000 zł69 m² 8 802,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 68,73 m2 ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł68 m² 7 669,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

570 000 zł69 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 69,16 m | balkon | parking | Środa Śląska Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,16 m , położone na parterze zadbanego budynku w Środzie Śląskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł68 m² 7 669,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Środa Śląska,dolnośląskie

499 500 zł55 m² 9 073,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia