dowolna

Mieszkania w centrum Środa Śląska - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

350 000 zł32,30 m² 10 835,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które jest tanie w utrzymaniu i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów? Prezentujemy 2-pokojowy lokal przy ul. Kolejowej w Środzie Śląskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

717 176 zł86,30 m² 8 310,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Zadzwoń i umów się już dziś! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

766 387 zł86,30 m² 8 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki idealne miejsce pod nowy dom - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

718 901 zł86,30 m² 8 330,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Środa Śląska,dolnośląskie

499 500 zł55,05 m² 9 073,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,05 m , położone na parterze w budynku z domofonem. Doskonała lokalizacja w Środzie Śląskiej - zaledwie 5 minut od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

458 800 zł40 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

40,17 m | 2 pokoje | 2021 r. | winda | niski koszt utrzymania Gotowe mieszkanie w Środzie Śląskiej. Bez remontu. Bez dopłat. Kupujesz lokal, do którego wnosisz rzeczy i mieszkasz. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze w 2-piętrowej kamienicy z lat 50. Budynek znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Na Polance

Środa Śląska,dolnośląskie

291 000 zł29,10 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka 29,1 m | 291 000 zł | Środa Śląska | 25 min pociągiem do stacji Wrocław Główny Oficjalny Dział Sprzedaży: new Place Nieruchomości, ul. Kosmonautów 222b, 54-042 Wrocław atuty oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzelecka

Środa Śląska,dolnośląskie

525 000 zł145,78 m² 3 601,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej w Środzie Śląskiej miejscu, które łączy spokojny charakter z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

685 000 zł64 m² 10 703,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronny, bezczynszowy lokal mieszkaniowy położony na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej w spokojnej części Środy Śląskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Polance

Środa Śląska,dolnośląskie

525 990 zł59,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3-pokoje | 59,10 m | 8 900 zł/m | Środa Śląska | 25 min pociągiem do stacji Wrocław Główny Oficjalny Dział Sprzedaży: new Place Nieruchomości, ul. Kosmonautów 222b, 54-042 Wrocław atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

289 000 zł31,10 m² 9 292,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Kawalerka 33,1 m w centrum Środy Śląskiej - gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

399 800 zł46 m² 8 691,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

1 minuta do Rynku | 46 m | 2 poziomy | niski czynsz 260 zł Nie blisko centrum. Realnie minuta spacerem do Rynku w Środzie Śląskiej. A jednocześnie cisza i zamknięte osiedle coś,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

239 999 zł38,70 m² 6 201,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polance

Środa Śląska,dolnośląskie

373 520 zł40,60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2-pokoje | 40,60 m | 373 520 zł | Środa Śląska | 25 min pociągiem do stacji Wrocław Główny Oficjalny Dział Sprzedaży: new Place Nieruchomości, ul. Kosmonautów 222b, 54-042 Wrocław atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Solny

Środa Śląska,dolnośląskie

399 000 zł70,70 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Środy Śląskiej w Rynku. Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Środa Śląska,dolnośląskie

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka bez czynszu niskie koszty, świetna lokalizacja, gotowa decyzja Tu oszczędzasz od pierwszego dnia Kupujesz i nie płacisz czynszu. Płacisz tylko za to, co faktycznie zużyjesz. Prosty układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

329 999 zł38 m² 8 684,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

MS Szukasz mieszkania, które łączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38m2 to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

459 000 zł40,14 m² 11 434,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   pokojowe do zamieszkania! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na 3 p. w 4 p. bloku z roku 2020 w Środzie Śląskiej w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł63,83 m² 8 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferowana inwestycja to mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 63,83 m2 z przynależnym ogródkiem rozkład pomieszczeń: wiatrołap (1,91m2) hol (7,77m2) salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Środa Śląska,dolnośląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowa kawalerka, o podwyższonym standardzie, w nowym budownictwie na ul. Strzeleckiej w centrum Środy Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w nowoczesnym.

Środa Śląska,dolnośląskie

717 176 zł86 m² 8 310,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

834 862 zł86 m² 9 673,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

718 901 zł86 m² 8 330,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027