Dom Środa Śląska
Środa Śląska, dolnośląskie
- 799 000 zł
- 123,50 m²
- 6 469,64 zł/m²
Kamila Skrzypek
Skontaktuj się
Dom Środa Śląska
Środa Śląska, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom Środa Śląska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
799 000 zł 123,50 m² 6 469,64 zł/m²
bliźniak
5
340 m²
garaż
2025
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
340 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 799 000 zł (6 469,64 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Środzie Śląskiej)
- Charakterystyka domu 123,50 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
- pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 340 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 45,45 kWh/m² na rok; końcową (EK): 19,97 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 49,93 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,01 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 52,61 %
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 4177/13327/ODS
Lokalizacja
- Adres: Środa Śląska, średzki, dolnośląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: kościół, park
Opis nieruchomości
Klucze do odbioru / gotowy / przy lesie / premium
Na sprzedaż skrajny segment - ostatni
BEZ PCC / BEZ PROWIZJI
Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej scenerii - w otoczeniu lasów i natury.
Nieruchomości znajdują się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. (...)
500 865...
500 865 316